•  

    HLAVNÁ SCÉNA – JAVISKO PRI RADNICI
    PIATOK
    ČAS NÁZOV PROGRAMU ÚČINKUJÚ  
    13:00 VITAJTE V KEŽMARKU –          scénické spracovanie

    –          skupina historického šermu Jago, Aramis, Sarus, Šaško – Miro Kasprzyk

    –          zástupcovia mesta

     
    14:00

     

    REPREZENTAČNÝ KONCERT

     

    PUĽS

    Poddukelský Umelecký Ľudový Súbor

     

     

    –          reprezentačný program

     

     

     

     

    16:00 „Preleť vtáčku preleť“ FS Mladosť

    Trombitáši Fs Lúky, fujaristi Javorová Hužva

     
    17.00   FS Jitřenka, ČR  
    moderovanie ŠORTY (Európa2/Expres)      
    20:00 Hrdza  

     

     

     

     

     

     

     

    21:30            rapery ŠORTY + ADDIS + Dominika Mirgová

     

    23:15

     

    Hex

     

    HLAVNÁ SCÉNA – JAVISKO PRI RADNICI
    SOBOTA
    ČAS NÁZOV PROGRAMU ÚČINKUJÚ  
    10:00 Gorali spod Tatier

    10.00 – 10.30

    10.30 – 11.00

     

    FSS Magurák

    FS Lomničan

     
    11:00 SPIŠ – komponovaný program Telesá spracúvajúce tradičný materiál zo Spiša

     

     
    12:30                                      Maďarský folklór    
    14:00 ČENDEŠ –          ľudový orchester  
    16:00   Taka tota naša nouta FS Železiar

     

     
    moderovanie

    Marián Čekovský

     
    19:00 Ema Drobná s kapelou

     

    20:20 Vidiek
    21:50 Tublatanka
    23:30 Marián Čekovský BAND
    00:20 svetelná šou

    DJ Mike Saxi (Európa 2) Show

    Batida (bubeníci)

    Baila Magic Ladies (tanečnice)

     

    HLAVNÁ SCÉNA – JAVISKO PRI RADNICI
    NEDEĽA
    ČAS NÁZOV PROGRAMU ÚČINKUJÚ  
    12:00 SĽUK Slovenský ľudový umelecký kolektív

     

     

     

     
    10:00 – 11:00  ľudová hudba pri fontáne    
    14.00 Ľudová hudba Stana Baláža    
    15:00 KORUNOVÁCIA KRÁĽA REMESIEL Scénické ukončenie festivalu a korunovácia „Kráľa remesiel“.  

     

    VEDĽAJŠIA SCÉNA – JAVISKO NA HRADE
    PIATOK
    ČAS NÁZOV PROGRAMU ÚČINKUJÚ  
    14:00 Keď raz budem veľký

    14.00 – 14.30

    14.30 – 15.00

    15.00 – 15.30

    15.30 – 16.00

    Program folklórnych súborov:

    –          DFS Goralik

    –          FS Hyrni Nowy Targ

    –          DFS Maguráčik

    –          FSS Magurák

     

     

    16:00 Skupina historického šermu

    Jago, Aramis, Saurus

    –          komponovaný program troch skupín historického šermu  
    17:00 Sokoliari majstra Vagana    
    17:30 Terňi Voďi –          rómsky folklór

    SSŠ Biela voda

     

     

    VEDĽAJŠIA SCÉNA – JAVISKO NA HRADE
    SOBOTA
    ČAS NÁZOV PROGRAMU ÚČINKUJÚ  
    10:00 Perníková chalúpka Spišské divadlo  

     

     

     

    11:00  Krojované bábiky

    11.00 – 11.30

    11.30 – 12.00

    12.00 – 12.30

     

    –          DFS Goralik

    –          FS Jitřenka, ČR

    –          DFS Maguráčik

     
    12:30 Sokoliari majstra Vagana    
    13:00 Veronika Rabada s kapelou    

     

     

     

    14:30 „Z Dolá Ponickýho Mlyna“ FS Poničan, trombitáši Fs Lúky, fujaristi Javorová Hužva  
    15:30 Jarmočníci z Čunova FS Čunovský kŕdeľ, Bratislava  
    16:00 rozprávka – Priadka a kráľ Divadlo pod balkónom  
    17:00 Sokoliari majstra Vagana    
    17:30 Dobové tance Pullcherima Rosa + škola tanca    

     

    VEDĽAJŠIA SCÉNA – JAVISKO NA HRADE
    NEDEĽA
    ČAS NÁZOV PROGRAMU ÚČINKUJÚ  
    10:00 Sokoliari    
    11:00 Spievankovo    

     

     

     

    12:30 Dobové tance Pullcherima Rosa    
    13:00 -14:30         Z babičkinej truhlice

    13.00 – 13.30

    13.30 – 14.00

    14.00 – 14.30

     

    –          DFS Maguráčik

    –          DFS Goralik

    –          DFS Letnička

     

     

     

    VEDĽAJŠIA SCÉNA – pódium pri Bergu
    VE

    PIATOK– pódium

    14.00 – 15.00                                               Alimah Fusion (dobové tance)  
    15.00 – 16.00                                              ORIANA – folklórna skupina (UA)  
    16.00 – 16.30                                               ZUŠ A. Cígera (dobová hudba a tance)  
    16.30 – 16.45                                                Spevácka skupina Jablonecka  
    16.45 – 17.15                                                Alimah Fusion (dobové tance)  
    17.15 – 17.30                                                Spevácka skupina Jablonecka  
    18.00 – 19.30                                                kapela Mobile zabáva Kežmarok  
    VE

    SOBOTA– pódium

    10.00 – 10.30                                                ZUŠ A. Cígera (dobová hudba a tance)  
    10.30 – 11.00                                                Slovenská turnajová spoločnosť

    (historický šerm a scénky)

     
    11.00 – 12.00                                                 La speranza  
    12.00 – 12.30                                                divadlo Hoki Poki, rozprávka Chlebík – príprava  
    12.30 – 13.30                                               divadlo Hoki Poki, rozprávka Chlebík  
    13.30 – 14.00                                                JAGO (skupina historického šermu)  
    14.00 – 15.00                                                Pullcherima rosa (dobové tance)  
    15.00 – 15.30                                              Slovenská turnajová spoločnosť

    (historický šerm a scénky)

     
    15.30 – 16.00                                                 ZUŠ A. Cígera (dobová hudba a tance)  
    16.00 – 17.00                                                 ORIANA –folklórna skupina (UA)  
    17.00 – 17.30                                                 módna prehliadka

    Súkromná spojená škola Biela voda

     
    17.30 – 18.00                                               JAGO (skupina historického šermu)  
    18.00 – 20.00                                škola tanca a ľudová zábava s hudbou FS MAGURA  
    VE

    NEDEĽA pódium

    10.00 – 10.30                                            Slovenská turnajová spoločnosť

    (historický šerm a scénky)

     
    10.30 – 11.00                                            Alimah Fusion (dobové tance)  
    11.00 – 11.30                                           JAGO (skupina historického šermu)  
    11.30 – 12.00                                          ZUŠ A. Cígera (dobová hudba a tance)  
    12.00 – 13.00                                          La Speranza  
    13.00 – 13.30                                          divadlo Hoki Poki, rozprávka Chlieb – príprava  
    13.30 – 14.30                                          divadlo Hoki Poki, rozprávka Chlieb  

     

    MALÉ JAVISKO ľudových hudieb, Hlavné námestie
     
     

    PIATOK 14.00 – 19.00 hod.

    fujaristi Javorová Hužva a trombitáši folklórnej skupiny Lúky  
    Michal Smetanka – píšťalky  
    ľudová hudba FS Hyrni  
    ľudová hudba Podtatranec  
     

    SOBOTA 10.00 – 19.00 hod.

    fujaristi Javorová Hužva a trombitáši folklórnej skupiny Lúky  
    folklórna skupina Zvonárka  
    fujaristi Javorová Hužva a trombitáši folklórnej skupiny Lúky  
    ľudová hudba FS Poničan  
    ľudová hudba FS Jitřenka  
    ľudová hudba Jablonecka  
    ľudová hudba FS Železiar  
     

    NEDEĽA 10.00 – 14.30 hod.

    ZUŠ A. Cígera (dobová hudba a tance)  
    ľudová hudba Podtatranec  
    fujaristi Javorová Hužva a trombitáši folklórnej skupiny Lúky  
    Michal Smetanka – píšťalky  

     

    SPRIEVODNÉ PODUJATIA
      maskoti  ( Maťko, Kubko, medveď Goral, srdce)
                                                                        flašinetári (verklikári)
      pouliční umelci

    –          chodúlari

    –          vodník pri fontáne

    –          obrie bubliny

    –          živé stromy

     

    Zmena programu vyhradená!