Doprava na EĽRO poschodovým autobusom

Kežmarok (29. júna 2017) – Najväčší festival venovaný ľudovej tvorbe, kultúre, umeniu, ale i tancu a spevu v Európe – Európske ľudové remeslo (EĽRO) je už za dverami. Vlani ho navštívilo 60 tisíc návštevníkov. Vysokú účasť očakávame aj tento rok.

Aby sme uľahčili dopravu medzi mestami Poprad a Kežmarok, bude v čase najväčšej návštevnosti festivalu premávať autobusu Sirius Doubledecker v dvoch linkách. Autobus bude novinkou tohto ročníka a poskytne jednoduchý spôsob prepravy v obedňajších aj večerných hodinách. Cesta poschodovým autobusom bude nielen turistickým zážitkom, ale odbúra tiež problém s parkovaním. Poschodový autobus bude zabezpečený 8. júla v dvoch časoch. Z autobusovej stanice odíde o 11,00 h a 18,40 h. Zastávky budú pri Dome kultúry Poprad, v Matejovciach (Zámoček), vo Veľkej Lomnici (Studený potok), v Huncovciach, na zastávke pri Bažante a na autobusovej stanici v Kežmarku. Späť z Kežmarku do Popradu pôjde o 13,00 h a večer o 23,30 h z hlavnej autobusovej zastávky po tej istej trase a s rovnakým zastavením.

Už budúci víkend zažijete festival, ktorý vám po 27. krát ponúkne neopakovateľnú atmosféru, kultúrny ale aj kulinársky zážitok, skvelú náladu a ukážky remeselnej zručnosti.